• PO - PÁ: 8 - 19 hod., SO: dle domluvy, NE: zavřeno

Přihlašování na příměstské tábory LÉTO 2024 spuštěno! :)

Lidé na ranči

O ranč a jeho členy se starají...

Představujeme Vám členy týmu ranče, které spojuje jedno místo a především láska ke koním.

Martina

Martina je majitelka a především srdce ranče. Věříme, že ji spousta z Vás zná, ale i přesto bychom Vám ji rádi představili – nejlépe ji vystihne básnička o pár řádek níž. Složila ji osoba, která Marťu zná už hezkou řadu let.

Básnička o naší Martině:


 

Adam

Hned po Martině je nejdůležitější součástí týmu její přítel Adam, který se aktivně podílí na chodu ranče a pomáhá budovat a vylepšovat zázemí stájí.


 

Zuzka

Zuzka je sestra Domči, a tak váš jistě nepřekvapí, že i ona tráví na ranči čas už od svých dětských let. Koně ji provází průběžně celým životem, a i když nějaký čas pracovala jako automechanik – ano! Zuzka je totiž velký dříč 🙂 – zakotvila stejně tam, kam ji srdce táhlo. Bude to možná také díky jejímu parťákovi, kterým je teplokrevný valášek Symonett. No, posuďte sami, jsou dvojka jako z časopisu…


 

Dominika

Domča je součástí ranče už mnoho let. Jako malá chodila do našeho jezdeckého kroužku a koně ji tolik přirostli k srdci, že později vystudovala i školu zaměřenou na obor jezdec a chovatel koní. Za ty roky se neskutečně vypracovala a dnes tvoří nerozlučnou dvojici s valachem Cassíkem, se kterým jsou velice úspěšní v drezúrních soutěžích.