• PO - PÁ: 8 - 19 hod., SO: dle domluvy, NE: zavřeno

Přihlašování na příměstské tábory LÉTO 2024 spuštěno! :)

Akce pro veřejnost

Tábory, exkurze, teambuildingy...

Aktivity s koňmi pro děti i dospělé.

V současné uspěchané době plné počítačů a sociálních sítí je možnost přímého kontaktu dětí s přírodou a zvířaty omezena. Čas, který stráví děti v přírodě ať už formou vzdělávacích programů nebo jen pobytem v blízkosti zvířat, je nejen prevencí fyzických a psychických problémů, ale také velmi účinnou formou výchovy a vzdělávání.

Nabízíme uspořádání letních táborů pro děti, víkendových kurzů, exkurzí pro školy i školky, ale také teambuildingů pro dospělé.

Nejen děti, ale také dospělí si rádi odpočinou a přijdou na jiné myšlenky – proč tedy nestrávit čas s přáteli či kolegy v přírodě a vyzkoušet něco nového?


Příměstský tábor pro děti

LÉTO 2024 – PŘIHLAŠOVÁNÍ SPUŠTĚNO

Třetí ročník příměstských táborů je tady! 🙂 Rozhodli jsme se opět uspořádat příměstské tábory pro děti, které by rády strávily alespoň část svých prázdnin a léta po boku koní.


Tady se můžete podívat, jak jsme si užili LÉTO 2023  🙂
Fotky najdete u jednotlivých turnusů.


 

Exkurze

Exkurze pro školy i školky

Nabízíme možnost uspořádání zábavně-vzdělávacích exkurzí pro školy i školky. Náplň a délka exkurze může být různá, záleží na konkrétní domluvě a požadavcích.
Nejčastěji je program následující:

  • dozvíte se informace o:
    • zázemí ranče
    • chodu ranče v jednotlivých ročních obdobích
    • životě koní (péče, ježdění, krmení…)
  • děti si vyzkouší čištění koní a poníků
  • děti můžou dobrovolně vypomoct ve stáji
  • na závěr  svezení na koni či poníkovi

 

Za žáky nese zodpovědnost doprovázející pedagog. Ten je povinen si zajistit dostatečný doprovod (například při dělení třídy na více skupin musí být pro každou skupinu jeden pedagogický dozor). Lektor zodpovídá výhradně za kvalitu a obsah programu.


Teambuildingy a firemní akce

 

Pokud máte zájem o uspořádání teambuildingu nebo chcete svou firemní či rodinnou akci obohatit o naši přítomnost, tedy našich koní, kontaktujte nás. 🙂

Náplň můžeme sestavit na základě Vašich požadavků.

 


 


Máte-li zájem o exkurzi či teambuilding, kontaktujte nás na emailu ranče rancutuffa@seznam.cz nebo na tel. čísle +420 736 768 073